Przedstawiciel techniczno-handlowy – Aparatura do kontroli jakości w przemyśle rolno-spożywczym

Anton Paar Poland sp. z o.o. | Polska centralna, Poland

Zakres obowiązków:

  • Efektywne utrzymywanie kontaktów z obecnymi odbiorcami oraz  pozyskiwanie nowych klientów poprzez bezpośrednie spotkania biznesowe
  • Zarządzanie podległym  obszarem z bezpośrednią odpowiedzialnością za sprzedaż  i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Rozwój i wspieranie  aplikacji  u klentów
  • Wykonywanie pokazów urządzeń u klientów
  • Prowadzenie prezentacji handlowych
  • Szkolenie klientów z zakresu prawidłowej obsługi urządzeń
  • Realizacja planów sprzedaży na podległym terenie
  • Prowadzenie seminariów i webinariów dla klientów
  • Uczestnictwo w targach, konferencjach oraz szkoleniach branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, chemia, inżynieria chemiczna, fizyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży urządzeń technicznych i laboratoryjnych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się z kierownikami laboratoriów, pracownikami technicznymi, doktorantami i profesorami
  • Łatwość nawiązywania dobrych kontaktów z klientami
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat B

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizje uzależnione od wyników
  • Potencjał rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia produktowe
  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Termin rozpoczęcia pracy:

2023-10-06

Więcej interesujących ofert pracy w firmir Anton Paar można znaleźć tutaj >>