Technické centrum v oblasti pacifické Asia Anton Paar

Experience | Learn | Measure

Asia-Pacific Technical Center se nachází v Kuala Lumpur a je vybaveno nejmodernějšími přístroji Anton Paar, které slouží našim zákazníkům v oblasti pacifické Asie. Vyzkoušejte si, učte se a měřte s našimi odborníky v oboru reometrie, charakterizace částic, petrochemické analýzy a zrychlené přípravy vzorků. Navštivte nás a využijte možnost promluvit si s našimi aplikačními specialisty pro různé obory. 

Experience | Learn | Measure

V  technickém centru v oblasti pacifické Asie vás přivítají

zkušenosti s nejnovějšími technologiemi nabízenými nejmodernějšími přístroji od společnosti Anton Paar.
Učení a osobní školení od našich vyškolených specialistů. Zeptejte se nás na na míru vytvořené programy pro váš obor.
Měření vašich vzorků na našich vysoce přesných přístrojích a osobní zkušenost s odlišností společnosti Anton Paar.

Konkrétní řešení v oboru

Díky naší široké řadě dostupných předváděcích přístrojů můžeme nabízet řešení pro zvýšení produktivity a řešení problémů s měřením v různých oborech a také ve výzkumných a akademických laboratořích. 

Podpora akademické obce

Naše řešení měření se úspěšně využívají v akademické oblasti a výzkumu na celém světě. V našem centru poskytujeme rozsáhlou podporu výzkumných projektů, školení a testování vzorků akademiků.

Prozkoumejte speciálně navržené vzdělávací balíčky od společnosti Anton Paar, které mění způsob předávání vzdělání nové generaci.

Časté dotazy

Jak si mohu naplánovat návštěvu?
Kontaktujte naše pobočky nebo distribučního partnera ve vaší oblasti a oni vám pomohou naplánovat návštěvu. Můžete také zaslat e-mail s vašimi údaji na adresu info.apactc[at]anton-paar.com

Musíme za školení platit?
Školení je pro stávající uživatele přístrojů Anton Paar zdarma. Ti se mohou jednoduše registrovat na upřednostňovaný seminář z kalendáře událostí.

Pokud ještě nejste uživatelem Anton Paar, kontaktujte info.apactc[at]anton-paar.com nebo se obraťte na našeho distribučního partnera ve vaší oblasti.

Nadcházející události

Chcete vyřešit své aplikační úlohy a získat maximum z našich vysoce přesných přístrojů pro váš obor? Zde se zaregistrujte do svého preferovaného školení nebo semináře.

Není hledané školení uvedeno?
Zanechte nám doporučení a my ho zvážíme.

Formulář doporučení APACTC

Formulář doporučení APACTC
*
*
*
*
*

Aktualizace novinek

30. - 31.07.2018 – Multiwave 7000 Application Workshop

Participants learned about how to use Multiwave 7000 as well as the general principle and limits of this method.

17. - 18.04.2018 – Rheology Application Training

The Rheology Application Training was a two-day seminar and workshop focusing on basic rheology and food applications, which includes food tribology. Attendees from our distribution partners got the opportunity to work on our MCR 302 and were also able test their own samples.

The Asia-Pacific distribution partners were able to improve their knowledge, which also benefits customers in their own country.

28. 2. 2018 – seminář reologické akademie (reologická charakterizace potravin a nápojů)

Seminář ukázal, proč je reologická charakterizace důležitá v potravinářském a nápojovém průmyslu a také řešil základní tribologii potravin.

4. 12. 2017 – Kvalifikační školení služeb LDC 1

Anton Paar Asia-Pacific Technical Center pořádalo kvalifikační školení služeb LDC 1 pro naše kolegy z thajské, australské a novozélandské pobočky Anton Paar. Probíhalo od 4. prosince do 8. prosince 2017.

Umístění

Asia-Pacific Technical Center
Unit 12-03B, Level 12
The Pinnacle
Bandar Sunway
47500 Subang Jaya, Selangor

info.apactc[at]anton-paar.com