• Anton Paar otevírá pobočky v Peru a Vietnamu

  Jsme rádi, že od 1. ledna 2024 můžeme nabízet bližší podporu a zákaznický servis v našich nových pobočkách

  Další informace
 • „BLACK FRIDAY“ u společnosti Anton Paar

  10% SLEVA NA VŠECHNY POLOŽKY V INTERNETOVÉM OBCHODĚ

  20. listopadu – 30. listopadu

  Další informace
 • ETD 300: Pro vysokoteplotní zkoušky viskozity

  Vybavte svůj rotační viskozimetr ViscoQC zcela novým systémem ETD 300 a měřte bitumeny, horké taveniny, polymery a vosky při teplotách až 300 °C. Plně ovládejte měření prostřednictvím rozhraní ViscoQC. Splňuje normy ASTM D4402, AASHTO T316, EN 13302 a další.

  Další informace
 • Odborníci na materiály baterií

  Naše analytické přístroje charakterizují fyzikální vlastnosti surovin pro elektrody, suspenze, separátory, elektrolyty a bateriové články v jednotlivých fázích výrobního procesu, a umožňují vám tak vyrábět výkonné a funkční lithium-iontové baterie.

  Další informace
 • Complete Your Beer and Beverage Analysis

  Across the Full Production Process

  Join us at BrauBeviale 2023!
  Visit our Booth 258 in Hall 9 and enter the world of Anton Paar innovation.
  We’ll be showcasing the very latest in our market-leading portfolio, which covers the entire brewing process.

  Learn more
 • Sleva na Litesizer DLS 700

  Buďte připraveni na nadcházející výzvy a pořiďte si náš dosud nejschopnější přístroj pro určování velikosti částic. Pouze po omezenou dobu získáte Litesizer DLS 700, náš nový špičkový analyzátor velikosti částic, za cenu Litesizeru DLS 500!

  Další informace
 • Získejte zdarma SVM 1001 Simple Fill

  Zlepšete své zkušenosti s testováním viskozity výměnou stávajícího kinematického viskozimetru za pokročilý viskozimetr SVM 3001, SVM 3001 Cold Properties nebo SVM 4001 formou protiúčtu. Jako speciální nabídku vám také zdarma přidáme SVM 1001 Simple Fill. 

  Další informace
 • Demanding Samples, Easy Digestions

  Work at up to 300 °C and up to 199 bar with the Multiwave 7101/7301/7501 series, our new high-performance microwave digestion system. Digest all kinds of samples, even in the same run. With software-guided procedures, a large selection of vials and vessels, and racks of up to 28 positions, sample preparation has never been easier.

  Learn more
 • Jeden přístroj. Široká škála vzorků

  Měřte stovky různých typů vzorků pomocí jediného přístroje: Lyza 7000. Pevné, kapalné nebo plynné vzorky – Lyza 7000 je umí změřit všechny. Jedná se o nejspolehlivější a uživatelsky nejpřívětivější spektrometr FTIR na trhu. 

  Další informace
 • Nabídněte nám svůj starý reometr na protiúčet

  Vyměňte svůj starý reometr formou protiúčtu za jeden z našich a získejte zdarma standardní příslušenství, které potřebujete.

  Další informace
 • Vyměňte starý měřič hustoty za nejlepší ve své třídě: DMA 5001

  Nabídněte na protiúčet svůj stolní hustoměr jakékoli značky.

  A pořiďte si LEPŠÍ:  
  Získejte nejlepší přístroj DMA 5001 ve své třídě za cenu DMA 4101. Dosáhněte přesnějších měření, zpřísněte specifikace výrobků a zvyšte jejich kvalitu.

  Více

Laboratorní instrumentace

Anton Paar má dlouhou historii ve výrobě laboratorních přístrojů nejvyšší kvality: hustoměrů, refraktometrů, polarimetrů, viskozimetrů, reometrů a přístrojů pro materiálovou charakterizaci.

Laboratorní instrumentace

Process Instrumentation

Anton Paar má řešení pro inline monitoring výroby: Portfolio obsahuje senzory pro měření hustoty a koncentrace, inline refraktometry, procesní viskozimetry a senzory pro měření rozpuštěného CO₂.

Procesní přístroje

Automation & Robotics

Anton Paar vytváří řešení automatizace šitá na míru od prvního nápadu až po finální výrobu: dávkovací systémy pro automatická jednotlivá zařízení, roboticky ovládané reometry a platformy s automatizovanými kombinovanými přístroji.

Automatizace a robotizace

News

Lyza 7000: Budoucnost FTIR spektroskopie

Uvedením nového přístroje Lyza 7000 na trh dosáhla společnost Anton Paar nového spektra možností FTIR.

První CEL pro baterie Anton Paar

Ve společnosti Anton Paar China byla otevřena první laboratoř Centra excelence pro baterie (CEL).

Úspěšná publikace o reologickém měření impedance

Výzkumníci z Tokijské vědecké univerzity, společnosti Shin-Etsu Chemical Co., Ltd., a společnosti Anton Paar vyvinuli novou metodu hodnocení dispergovatelnosti uhlíkových kaší kombinací reologických a elektrochemických měření impedance. …

Dynamická analýza obrazu stisknutím jediného tlačítka

Společnost Anton Paar uvádí na trh přístroj Litesizer DIA 500.

Anton Paar kupuje společnost Brabender GmbH & Co. KG

Dne 1. srpna 2023 oznámila společnost Anton Paar akvizici německé společnosti Brabender GmbH & Co. KG. Řešení společnosti Brabender v oblasti měření a procesního inženýrství pro testování surovin a vývoj receptur a procesů dále posílí portfolio přístrojů…

Záruka kvality

Anton Paar Slovakia s.r.o. - Přehled informací o společnosti

Anton Paar vyvíjí, vyrábí a distribuuje vysoce přesné laboratorní přístroje a procesní měřicí systémy a nabízí uživatelsky specifická řešení automatizace a robotizace. Je světovým lídrem v měření hustoty, koncentrace a obsahu CO₂ a na poli reologie. Anton Paar GmbH je ve vlastnictví charitativní nadace Santner Foundation.

Přes 4200 zaměstnanců v ústředích firmy v Grazu a 35 obchodních pobočkách po celém světě zajišťuje, že produkty Anton Paar splňují svou excelentní reputaci. Základní kompetencí Anton Paar – vysoce přesná výroba – a úzký kontakt k vědecké komunitě tvoří základ kvality přístrojů Anton Paar.

Anton Paar Slovakia s.r.o.


Hattalova 12/A
83103 Bratislava
SLOVAKIA

Tel. +421 232 784 530
info.sk[at]anton-paar.com

Otevírací doba:
pondělí až čtvrtek: 8:00 až 17:00 hod
pátek: 8:00 až 15:00 hod