• Trade-Up 23

  Nabídněte na protiúčet jakýkoli plynový pyknometr nebo analyzátor adsorpce plynů a získejte během následujících tří měsíců výjimečnou nabídku lepšího modelu!

  Více informací
 • Analýza potravinářských prášků nové generace

  Optimalizujte své potravinářské prášky, abyste zlepšili složení, zajistili správné podmínky přepravy a skladování a spokojenost spotřebitelů.

  Další informace
 • Next-Generation Flash Point Testing

  Anton Paar launches the new generation of Abel closed-cup flash point testers: ABA 500 and ABA 300. Easily determine flash point with an electric igniter that has the longest lifetime on the market and a sample temperature range of -35 °C to +130 °C.

  Read more

Laboratorní instrumentace

Anton Paar má dlouhou historii ve výrobě laboratorních přístrojů nejvyšší kvality: hustoměrů, refraktometrů, polarimetrů, viskozimetrů, reometrů a přístrojů pro materiálovou charakterizaci.

Laboratorní instrumentace

Process Instrumentation

Anton Paar má řešení pro inline monitoring výroby: Portfolio obsahuje senzory pro měření hustoty a koncentrace, inline refraktometry, procesní viskozimetry a senzory pro měření rozpuštěného CO₂.

Procesní přístroje

Automation & Robotics

Anton Paar vytváří řešení automatizace šitá na míru od prvního nápadu až po finální výrobu: dávkovací systémy pro automatická jednotlivá zařízení, roboticky ovládané reometry a platformy s automatizovanými kombinovanými přístroji.

Automatizace a robotizace

News

Dvě nové dceřiné společnosti a rekordní prodeje společnosti Anton Paar

Úspěšný rozvoj společnosti ze Štýrského Hradce specializované na měřicí techniku pokračuje.

Po slizkých cestičkách

Ačkoli existují látky, které jsou méně nechutné, sliz je jednou z přírodních superhvězd. Aby bylo možné z tohoto všestranného materiálu něco okopírovat, je třeba jej přesně prozkoumat – samozřejmě pomocí přístrojů Anton Paar. …

Z laboratoře dovedností na velkou fotbalovou scénu

Před rokem Mo Fuseini přesvědčil SK Sturm Graz o svých schopnostech v dovednostní laboratoři. Nyní s ním klub prodloužil smlouvu na delší dobu. To je důkaz, jak funguje moderní skauting ve fotbale.

15 000 eur pro Lerncafé Gries powered by Anton Paar

Velkorysý dar společnosti Anton Paar umožňuje dětem a mladým lidem ze znevýhodněných rodin bezplatné doučování a mimoškolní péči.

Regionální ocenění pro Antona Paara

Cenu ve zvláštní kategorii "Udržitelnost" získala společnost Anton Paar.

Záruka kvality

Anton Paar Slovakia s.r.o. - Přehled informací o společnosti

Anton Paar vyvíjí, vyrábí a distribuuje vysoce přesné laboratorní přístroje a procesní měřicí systémy a nabízí uživatelsky specifická řešení automatizace a robotizace. Je světovým lídrem v měření hustoty, koncentrace a obsahu CO₂ a na poli reologie. Anton Paar GmbH je ve vlastnictví charitativní nadace Santner Foundation.

Přes 4000 zaměstnanců v ústředích firmy v Grazu a 35 obchodních pobočkách po celém světě zajišťuje, že produkty Anton Paar splňují svou excelentní reputaci. Základní kompetencí Anton Paar – vysoce přesná výroba – a úzký kontakt k vědecké komunitě tvoří základ kvality přístrojů Anton Paar.

Anton Paar Slovakia s.r.o.


Hattalova 12/A
83103 Bratislava
SLOVAKIA

Tel. +420773924999
info.sk[at]anton-paar.com

Otevírací doba:
pondělí až čtvrtek: 8:00 až 17:00 hod
pátek: 8:00 až 15:00 hod