Anton Paar na první pohled

Anton Paar na první pohled

Great people | Great instruments

Anton Paar vyvíjí, vyrábí a distribuuje vysoce přesné laboratorní přístroje a procesní měřicí systémy a nabízí uživatelsky specifická řešení automatizace a robotizace. Je světovým lídrem v měření hustoty, koncentrace a obsahu CO₂ a na poli reologie. Anton Paar GmbH je ve vlastnictví charitativní nadace Santner Foundation.

Prémiové přístroje pro měření a analýzu

Pokrok a inovace, vysoká přesnost řemesla a vášeň pro výzkum – toto je definicí Anton Paar. Naše měřicí přístroje odráží naše myšlení a aktivity: Komponenty vyráběné s nejvyšší přesností, inovativními měřicími principy a dobře designované uživatelské rozhraní reprezentují naši výjimečnou kvalitu. Naše produkty jsou vytvářené v dialogu s našimi zákazníky a bez problémů integrované do jejich prostředí. Přesně splňují požadavky zákazníků a jsou řešením výzev, kterým čelí. Úmysl kontinuálního posouvání hranic toho, co je technicky proveditelné inspiruje a motivuje nás každý den vyrábět nejlepší přístroje pro naše zákazníky. Jako světový lídr na poli měření hustoty a koncentrace, reologie, charakterizace materiálů a stanovení rozpuštěného CO2 jsme již na dobré cestě toho dosáhnout.

Výzkum jako motor inovace

Firma, která chce být schopná nabídnout zákazníkům nejlepší řešení, musí vždy učinit víc v porovnání s ostatními firmami na trhu. Inovace je základem vývoje a součástí naší DNA. Je zakořeněná v úzké spolupráci s našimi zákazníky a tvořená výjimečnou prací na poli výzkumu a vývoje (R&D). Anton Paar každým rokem investuje více než 20 procent ročního obratu v oddělení R&D. Tento tým vyvíjí nové principy měření, generace senzorů a technologie přispívající dlouhodobě k expanzi naší vedoucí pozice na trhu a dosažení této pozice v dalších oblastech. Pomocí nejmodernějších výrobních technologií vyrábí Anton Paar vysoce přesné měřicí přístroje designované tak, aby mohly splnit všechny požadavky zákazníků.

Vysoce přesná výroba a úzký kontakt k vědecké komunitě

Přes 4400 zaměstnanců v ústředí firmy v rakouském Štýrském Hradci, deset dalších výrobních poboček a 37 obchodních poboček po celém světě jsou zárukou, že produkty značky Anton Paar dokážou vždy dostát své výjimečné pověsti. Základními kompetencemi společnosti, které tvoří základ kvality přístrojů značky Anton Paar, jsou velmi přesná výroba a úzký kontakt s vědeckou komunitou.

Silná obchodní síť

Silná obchodní síť Anton Paar ve více než 110 krajinách zákazníkům garantuje rychlou podporu a odpovědi na jejich aplikační a servisní poptávky.

Firmy Anton Paar

Vyberte společnost Anton Paar
Ústředí společnosti
Pobočky
Místní zastoupení

Anton Paar Headquarter - Virtual Tour

Řízení kvality

Anton Paar má systém kvality řízení dle ISO 9001 již od roku 1994. Tento systém zahrnuje také environmentální a bezpečnostní management. Starostlivé a zodpovědné využívání lidských a přírodních zdrojů je ústředním a historickým bodem filozofie Anton Paar, a z toho důvodu i základem jeho systému řízení. Primárním cílem systému řízení Anton Paar je dbát na stejný způsob organizace v celém koncernu za účelem zajištění nejvyšší kvality produktů a servisu pro zákazníky. Příkladný charakter systému řízení kvality Anton Paar, i nad rámec požadavků norem, je pravidelně potvrzován audity prováděnými certifikačními institucemi („Quality Austria“) a zákazníky z oblasti letectva a medicíny.