Podmínky použití


Obsah

Anton Paar si vyhrazuje právo nepřebírat odpovědnost za aktuálnost, správnost, úplnost nebo kvalitu předkládané informace. Nároky na odpovědnost za škody způsobené použitím jakýchkoli poskytnutých informací, včetně jakéhokoliv druhu informací, které jsou neúplné nebo nesprávné, budou zamítnuty. Všechny nabídky jsou nezávazné a bez nároku na plnění. Části stránek nebo kompletní publikace včetně všech nabídek a informací mohou být rozšířeny, změněny nebo částečně nebo zcela vymazány firmou Anton Paar bez oznámení.

Doporučení a odkazy

Anton Paar neodpovídá za obsah jiných webových stránek, na které odkazují linky na vlastních stránkách, pokud není plně informován o jejich ilegálním obsahu a byl by schopen zabránit návštěvníkům svých stránek v prohlížení těchto stránek. Dojde-li k jakékoliv škodě z důvodu použití informací tam prezentovaných, je odpovědný pouze autor příslušných stránek, nikoli ten, kdo na tyto stránky odkazuje. Kromě toho Anton Paar není odpovědný za jakékoli příspěvky nebo zprávy zveřejněné uživateli diskusních fór, knihy hostů nebo seznamu mailingů uvedených na jeho stránce.

Copyright

Anton Paar nemá v úmyslu použít jakýkoliv autorsky chráněný materiál pro zveřejnění, nebo – pokud nelze zjistit – uvést autorské právo příslušného materiálu. Copyright pro jakýkoli materiál vytvořený Anton Paar vyhrazeno. Rozmnožování nebo používání obsahu, například grafů, zvuků nebo textů v jiných elektronických nebo tištěných publikacích není povoleno bez souhlasu Anton Paar.