Získejte bezplatný autosampler pro Lyza 5000 Wine

Získejte bezplatný autosampler pro Lyza 5000 Wine

Xsample 370 zdarma ke každé objednávce přístroje Lyza 5000 Wine

Při koupi přístroje Lyza 5000 Wine získáte autosampler Xsample 370 zdarma.
Nový Xsample 370 poskytuje plně automatizované plnění, stanovení reference, čištění a sušení pro přístroj Lyza 5000 Wine. Přináší tak nejlepší možný zážitek z analýzy vína. Tato výkonná kombinace zvyšuje vaši efektivitu a zároveň zajišťuje, že vaše měřicí cela bude vždy v optimálním stavu. Využijte výhod bezchybného provozu a delší životnosti přístroje.

Výhody

Spolu s přístrojem Lyza 5000 Wine nabízí autosampler Xsample 370 plně automatizované pracovní postupy pro analýzu vína FTIR. Plnění, stanovení reference, čištění a sušení probíhá automaticky. Díky flexibilní jehle lze vzorek nasát z kádinky umístěné na přístroji nebo přímo z láhve stojící vedle přístroje.

Autosampler pro snadnou a pohodlnou obsluhu

Šetřete čas obsluhy: Provádějte měření automaticky v několika málo krocích. Výsledky se spolehlivě vygenerují. Časově náročné kroky, jako je nastavení referencí, čištění nebo sušení, se provádějí automaticky. Využijte měření s nulovou odchylkou kvality – za všech okolností.

Autosampler pro špičkové výsledky měření

Zajistěte si špičkovou kvalitu měření pomocí automatických referencí pro vodu. Autosampler Xsample 370 dokáže tyto reference provádět mezi měřeními s nulovou interakcí. Tím jsou zajištěny přesné výsledky každého měření. Automatizované pracovní postupy pokrývají širokou škálu typů vzorků, včetně vína, moštu a burčáku.

Autosampler s automatizovanými postupy péče o měřicí cely

Péče o měřicí cely je důležitá, zvláště pokud přístroj pravidelně nepoužíváte, ale často se na ni zapomíná. Díky automatizovaným postupům péče o měřicí cely pomáhá Xsample 370 zlepšit životnost vašeho přístroje. Kroky, jako je oplachování, čištění a sušení, se provádějí automaticky, takže se mezitím můžete věnovat jiným úkolům. 

Vyžádat cenovou nabídku

Bezplatný autosampler pro Lyza 5000 Wine

Bezplatný autosampler pro Lyza 5000 Wine – strana 1
*
*
*
*
*
Bezplatný autosampler pro Lyza 5000 Wine – strana 2
*