Průvodce přípravou vzorků pro chemiky

Stručné základy mikrovlnně asistovaného mokrého kyselinového rozkladu – úvod do používání přístrojů Anton Paar

Tato kniha podává obecný přehled o základech přípravy vzorků s použitím mikrovln a různých technických přístupech k úspěšnému používání kyselinových rozkladů.

Ocení ji začátečníci i zkušení analytičtí chemici.

Kniha pokrývá teoretické aspekty kyselinového rozkladu nezávisle na přístrojovém vybavení a poskytuje komplexní strategie pro výběr a optimalizaci systémů mikrovlnného rozkladu. Kromě toho popisuje řešení běžných potíží, které mohou nastat.

V praktické části knihy je položen důraz na konfigurace využívající vybavení a speciální příslušenství Anton Paar s cílem zjednodušit každodenní práci v laboratoři. Kniha je určena pro laboratorní techniky zabývající se přípravou vzorků, kteří si chtějí prohloubit znalosti principů této důležité činnosti. Zdůrazňuje výhody moderního mikrovlnného vybavení pro praktickou analytickou chemii.

  •  

Objednejte si výtisk zdarma zde.

Průvodce přípravou vzorků pro chemiky

Strana 1
*
*
*
*
*
*
*
*
*

 

*
By selecting "Odeslat" you agree, that Anton Paar uses your personal data to fulfill your request and for the purpose of fulfilling contractual obligations towards you. Further information can be found in the Zásady ochrany osobních údajů.

Pro další informace napište na adresu asc[at]anton-paar.com.