Regionální struktura společnosti Anton Paar USA

Od otevření dveří své první kanceláře v roce 1986 se společnost Anton Paar USA pyšní vytvořením prvotřídního zákaznického servisu jako nejdůležitější priority.

I po 30 letech je této zásadě věrná. Se čtyřmi regionálními centrálami může společnost Anton Paar USA nabídnout všem zákazníkům lepší, přizpůsobenější a vysoce efektivní služby.

Zde je několik klíčových bodů týkajících se nové struktury poboček: 

  • Všichni zákazníci mohou kdykoliv kontaktovat kteroukoliv pobočku. Zajistíme, aby byli nasměrováni na správné místo a na správného zaměstnance.
  • Všechny čtyři kanceláře jsou plně vybaveny pro servis a opravy a také pro laboratorní demonstrace a testování aplikací.
  • Regionální struktura umožňuje lepší telefonickou podporu: Společnost Anton Paar USA poskytuje zákaznickou podporu ve všech časových pásmech USA po celý pracovní den.

Chcete-li se dozvědět více o regionální struktuře společnosti Anton Paar USA, přejděte na informační stránku regionálních map a kontaktní informace.

Prioritou společnosti Anton Paar je jako vždy úspěch zákazníků. Nová struktura značně přispěje při dosahování tohoto cíle.