The Americas Technical Center Anton Paar

Zkušenosti | Učení | Měření

The Americas Technical Center se nachází v Ashlandu ve Virginii a zahrnuje více než 4 000 čtverečních stop laboratoří vybavených nejnovějšími přístroji Anton Paar a navíc kompletní přednáškovou halu a nejmodernější prezentační prostory. Vyzkoušejte si, učte se a měřte s našimi odborníky v oboru reometrie, charakterizace částic, petrochemické analýzy a zrychlené přípravy vzorků. The Americas Technical Center je místo, kde se učí přesné, demonstrované a vyvíjené techniky přesného měření.

Informace o technickém centru

Konkrétní řešení v oboru

Aplikační experti Anton Paar vytvoří ukázky a semináře upravené na míru vašim obchodním potřebám. Od farmaceutického, přes petrochemický průmysl k akademickému využití – The Americas Technical Center dokáže připravit školení, které vyhovuje specializovaným aplikačním potřebám vašeho oboru.

Podpora akademické obce

Naše řešení měření se úspěšně využívají v akademické oblasti a výzkumu na celém světě. V našem centru poskytujeme rozsáhlou podporu výzkumných projektů, školení a testování vzorků akademiků.

Prozkoumejte speciálně navržené vzdělávací balíčky od společnosti Anton Paar, které mění způsob předávání vzdělání nové generaci.

Naplánovat cestu

Jak si mohu naplánovat návštěvu?

Vyplňte níže uvedený registrační formulář. Bude vás kontaktovat zástupce společnosti Anton Paar.

Formulář APATC

Kontaktní údaje
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Další podrobnosti
*
*

October 20th and 21st 2021: Volatility & Consistency Sales Qualification Training

On October 20th and 21st Anton Paar sales representatives attended a sales training focused on volatility and consistency. This training educates participants about basic concepts and industry specific applications on flash point, cold flow properties, distillation, consistency, and oxidation stability instrumentation. It provides attendees with the sales tools needed to proactively match customers with the right solutions.

September 14th to 17th 2021: Rheology Boot Camp

This four-day training course focused on the MCR rheometer hardware and RheoCompass™ software from Anton Paar, in addition to the fundamentals of rheology. Attendees learned not only how to properly care for and maintain their MCR rheometer, but also grew in their understanding of data interpretation and analysis.