Mikrovlnné rozkladné systémy Anton Paar

Description:

Perfektní analýza stopových prvků začíná bezchybnou přípravou vzorků. Společnost Anton Paar má více než 40 letou zkušenost a jejím cílem je učinit mikrovlnný rozklad snazší a praktičtější, než kdy předtím – díky sofistikované instrumentaci a koncepci reakčních nádob, špičkové technologii, senzorům a těm nejvyšším bezpečnostním normám.

Anton Paar nabízí nejširší řadu přístrojů pro nejrůznější aplikace: 

  • Multiwave GO Plus – nejmenší mikrovlnný rozkladný systém
  • Multiwave 5000 – jeden systém, nekonečné možnosti
  • Multiwave 7000 - nejlepší možný rozklad
  • Multicube 48 – nastavení trendů s rozkladem v otevřených nádobách

 

 

 

Date: 2020-06-09, 10:00 - 10:40 (CET UTC+02)
Language: Čeština
Trainer: Michal Bártík, Michal Hubeňák, Martin Stavárek

Michal Bártík vystudoval polymerní chemii na Univerzitě Pardubice, zabýval se vývojem polymerních materiálů, organických nanovláken, povrchovými úpravami, výrobou elektroniky a nyní je produktovým specialistou pro reologii a viskozimetrii ve firmě Anton Paar. Jeho vášní je technologie všeho druhu a rád pomáhá vymýšlet řešení na míru dle potřeb zákazníka.

Michal Hubeňák vystudoval analytickou chemii se zaměřením na životní prostředí na Přírodovědecké fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Má zkušenosti s vývojem pracích programů a také se SEM mikroskopií. Má na starosti produktové řady pro laboratorní a procesní měření hustoty, koncentrace a viskozity, analýzu petrochemických produktů a také mikrovlnné systémy. Je fanoušek výroby a neodmítne možnost návštěvy jakékoliv provozu.

Martin Stavárek vystudoval Materiálovou chemii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Poté pracoval jako specialista vývoje ve firmě  LISS, která se zabývá depozicí tvrdých a kluzných PVD vrstev. Aktuálně je nejnovější posilou obchodního týmu Anton Paar, kde má na starosti přístroje pro povrchovou materiálovou charakterizaci, analytickou a syntetickou chemii a Ramanovy spektrometry.

back